m

Szymon Rygiel

Sportowiec Roku 2015

III miejsce w Ogólnopolskich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej

w narciarstwie biegowym w biegu na 2 km stylem klasycznym
IX miejsce w Ogólnopolskich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej

w narciarstwie biegowym w biegu na 3 km stylem dowolnym
I miejsce w finale Wojewódzkim Igrzysk Młodzieży Szkolnej

w narciarstwie biegowym – 2 km chłopców
III miejsce w Ogólnopolskich Zawodach UKS-ów

w narciarstwie biegowym   w stylu dowolnym i w stylu klasycznym
 

Opiekun: Jacek Penar

 

 

 

Alicja Kasperkowicz

 

laureat Wojewódzkiego Konkursu Języka Polskiego

w roku szkolnym 2013/2014

 

 

Opiekun: Agata Barzyk

 

 

 

Konrad Wais

 

 

finalista Wojewódzkiego Konkursu Chemicznego
w roku szkolnym 2013/2014
 

 

Opiekun: Marian Penar

 

 

 

Marcin Wais

 

laureat Wojewódzkiego Konkursu Chemicznego

finalista Wojewódzkiego Konkursu Geograficznego

w roku szkolnym 2012/2013

 

 

Opiekunowie: Marian Penar, Krzysztof Telega

 

 

 

Katarzyna Krukar

 

 

finalista Wojewódzkiego Konkursu Polonistycznego
w roku szkolnym 2012/2013
 

 

Opiekun: Agata Barzyk

 

 

 

Wiktor Penar

 

Sportowiec Roku 2013

 

III miejsce na Ogólnopolskiej Gimnazjadzie

w narciarstwie biegowym

IV miejsce na Wojewódzkiej Gimnazjadzie

w narciarstwie biegowym

 

 

Opiekun: Jacek Penar

n

 

 

 

Patrycja Saferna

 

laureat Wojewódzkiego Konkursu Języka Angielskiego

laureat Wojewódzkiego Konkursu Chemicznego

finalista Wojewódzkiego Konkursu Geograficznego

w roku szkolnym 2010/2011

finalista Wojewódzkiego Konkursu Polonistycznego
w roku szkolnym 2011/2012
 

 

 

Opiekunowie: Agnieszka Groblewska, Marian Penar, Krzysztof Telega, Agata Barzyk

 

 

 

Wiktor Penar

 

Sportowiec Roku 2011

 

II miejsce na Wojewódzkich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej

w narciarstwie biegowym

VIII miejsce na Ogólnopolskich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej

w narciarstwie biegowym

 

 

Opiekun: Jacek Penar

n

 

 

 

Monika Krukar

 

laureat Wojewódzkiego Konkursu Chemicznego

w roku szkolnym 2009/2010

 

 

 

Opiekun: Marian Penar

 

 

 

 

 

 

 

Monika Litwin

 

finalista Wojewódzkiego Konkursu Chemicznego

w roku szkolnym 2008/2009

 

 

 

Opiekun: Marian Penar

 

 

 

 

 

 

 

Patrycja Saferna

 

laureat Wojewódzkiego Konkursu Matematyczno-Przyrodniczego

 finalista Konkursu Humanistycznego

w roku szkolnym 2008/2009

 

 

 

Opiekunowie: Beata Boczar, Krzysztof Telega, Magdalena Wilusz, Ewa Drybała

 

 

 

  

 

 

 

Kinga Penar

 

finalista Wojewódzkiego Konkursu Chemicznego

finalista Wojewódzkiego Konkursu Fizycznego

w roku szkolnym 2007/2008

 

 

 

Opiekunowie: Marian Penar, Alicja Nowicka

 

 

  

 

 

 

Justyna Such

 

uczestnik Wojewódzkiego Konkursu Polonistycznego

uczestnik Wojewódzkiego Konkursu Biologicznego

w roku szkolnym 2007/2008

 

 

 

Opiekunowie: Agata Barzyk, Krzysztof Telega

  

 

 

 

 

 

Jakub Rygiel

 

Sportowiec Roku 2007

 

II miejsce w Wojewódzkiej Gimnazjadzie

w indywidualnych biegach przełajowych

 

 

 

Opiekun: Jacek Penar

 

  

 

 

 

 

Piotr D±browski

 

finalista Wojewódzkiego Konkursu Języka Angielskiego

finalista Wojewódzkiego Konkursu Chemicznego

finalista Wojewódzkiego Konkursu Fizycznego

w roku szkolnym 2006/2007

 

 

 

Opiekunowie: Agnieszka Groblewska, Marian Penar, Alicja Nowicka

 

  

 

 

  

Grzegorz Jakubowicz

 

Sportowiec Roku 2006

 

I miejsce w Wojewódzkich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej

w biegach narciarskich w 2003 roku

II miejsce w Ogólnopolskim Spotkaniu UKS

w biegach narciarskich w stylu dowolnym w 2003 roku

III miejsce w Otwartych Ogólnopolskich Spotkaniach UKS

w biegach narciarskich w 2004 roku

I miejsce w Wojewódzkiej Gimnazjadzie

w biegach narciarskich w 2006 roku

 

 

Opiekunowie: Małgorzata Jakubowicz, Jacek Penar

 

 

 

 

Grzegorz Penar

 

Sportowiec Roku 2004

 

IV miejsce w Mistrzostwach Podkarpackiego Okręgowego

Zwi±zku Narciarskiego w biegach narciarskich w 2004 roku

 

 

 

Opiekun: Jacek Penar

 

 

 

 

 

Piotr Zych

 

finalista Wojewódzkiego Konkursu Chemicznego

w roku szkolnym 2003/2004

 

 

 

Opiekun: Marian Penar

 

 

 

 

 

Aleksandra D±browska

 

finalista Wojewódzkiego Interdyscyplinarnego

Konkursu Języka Angielskiego w roku szkolnym 2003/2004

 

uczestnik Wojewódzkiego Konkursu Języka Polskiego

w roku szkolnym 2005/2006

 

 

 

Opiekunowie: Agnieszka Groblewska, Agata Barzyk

 

 

 

 

Michał Szepieniec

 

uczestnik Rejonowego Konkursu Geograficznego

uczestnik Rejonowego Konkursu Języka Polskiego

w roku szkolnym 2003/2004

 

finalista Wojewódzkiego Konkursu Geograficznego

w roku szkolnym 2004/2005

 

 

 

Opiekunowie: Ewa Telega, Agata Barzyk

 

 

 

Tomasz Zych

 

Sportowiec Roku 2003

 

II miejsce w Wojewódzkich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej

w biegach narciarskich w 2003 roku

 

 

 

Opiekun: Jacek Penar

 

 

 

 

 

Natalia Penar

 

finalista Wojewódzkiego Interdyscyplinarnego

Konkursu Humanistycznego w roku szkolnym 2002/2003

 

 

 

Opiekun: Joanna Wójcik - Kaczor

 

 

 

 

 

 

Katarzyna Penar

 

uczestnik Rejonowego Konkursu Humanistycznego

w roku szkolnym 2001/2002

 

  

 

Opiekunowie: Agata Barzyk, Ewa Drybała

 

 

 

 

 

 

Katarzyna Sochacka

 

uczestnik Rejonowego Konkursu Humanistycznego

w roku szkolnym 2001/2002

 

  

 

Opiekunowie: Agata Barzyk, Ewa Drybała

 

 

 

  

 

 

 

Renata Szot

 

uczestnik Rejonowego Konkursu Przyrodniczego

w roku szkolnym 2001/2002

 

 

 

Opiekunowie: Marian Penar, Ewa Telega

 

 

  

 

 

 

 

Karolina Penar

 

laureat Wojewódzkiego Konkursu Przyrodniczego

finalista Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego

w roku szkolnym 2001/2002

 

 

 

Opiekunowie: Marian Penar, Ewa Telega, Beata Boczar

 

 

 

 

 

Rafał Kuziemka

 

uczestnik Rejonowego Konkursu Chemicznego

w roku szkolnym 1999/2000

 

 

 

Opiekun: Marian Penar

 

 

 

 

 

Bogdan Penar

 

uczestnik Rejonowego Konkursu Chemicznego

uczestnik Rejonowego Konkursu Geograficznego

w roku szkolnym 1999/2000

 

 

 

Opiekunowie: Marian Penar, Teresa Rudawska

 

 

 

 

 

 

Łukasz Zych

 

Sportowiec Roku 1999

 

III miejsce w Wojewódzkich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej

w narciarstwie biegowym w 1999 roku

 

 

 

Opiekun: Jacek Penar

 

 

 

 

 

 

Sylwia Korfanty

 

laureat Wojewódzkiego Konkursu Fizycznego

w roku szkolnym 1998/1999

 

 

  

Opiekun: Alicja Nowicka

 

 

 

 

 

 

 

 

Sylwia Litwin

 

laureat Wojewódzkiego Konkursu Fizycznego

w roku szkolnym 1998/1999

 

 

  

Opiekun: Alicja Nowicka

 

 

 

 

 

Anna Korfanty

 

laureat Wojewódzkiego Konkursu Chemicznego

laureat Wojewódzkiego Konkursu Języka Polskiego

w roku szkolnym 1996/1997

 

 

 Opiekunowie: Marian Penar, Halina Chudzińska

 

 

 

 

 

Dorota Haliżak

 

laureat Wojewódzkiego Konkursu Chemicznego

w roku szkolnym 1996/1997

 

 

  

Opiekun: Marian Penar